HOTEL RAJSKÁ ZAHRADA

Designový hotel v těsném sousedství historického centra Východočeského betlému v Novém Městě nad Metůjí. Stojí na skalnatém ostrohu nad řekou Metují a v roce 2012 byl nominován v soutěži stavba roku. Hotel se stal dominantou a turistickým cílem Nového Města. Designovou podobu mu vtiskla Ing. Arch. Helena Dařbujánová.

Hotel nabízí ubytování ve 24 útulných pokojích 3 kategorií, restauraci s výbornou gastronomií. Protáhnouot se můžete ve fitness, nebo odpočinout ve wellness.

Více

VILLA GROHMANN

Hotelová vila se nachází v obci Lipová-lázně na úpatí Hrubého Jesníku a je východislem turistických značených cest. Ubytování je možné v 15ti pokojích dvou kategorií. Před výšlapem se nasytíte v hotelové lázeňské restauraci a po návratu zrelaxujete v sauně či vířivce ve welness Tilia.

Více

HOTEL LÍPA

Stylový Hotel Lípa se nachází v Dolní Lipové na rozmězí Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor a to přímo u hlavní komunikace z Jeseníku do Ramzové. Ubytovat se můžete v 17ti útulných pokojích. V přízemí se o Vás postará personál výborné Italské restaurace, pizza, pasta, rissota to je naše dobrota. V suterénu je možné uspořádat posezení u sklenky vína a živou hudbou ve vinárně.

Více